C-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament cereri

In jos

Regulament cereri Empty Regulament cereri

Mesaj  InvaD3R Mier Aug 17, 2011 8:30 am

Cod:
Regulament cereri :

1. Nu aveţi voie să faceţi spam in topicul cu cererea , in caz contrariu topicul va fi inchis.
2. Oricine poate rezolva o cerere , daca postaţi aiurea o sa fiţi sancţionaţi.
3. Nerespectarea modelului de cerere se pedepeseşte cu closed si avertisment.
4. Nu aveţi voie să postaţi aiurea în cereri , gen "e super tare" , "vreau si eu una" , "imi poate face si mie cineva una exact identica?" etc. Se pedepseşte cu avertisment .
5. Nu aveţi voie să cereţi 2 imagini intr-o cerere , topic-ul va fi închis.
6. Dacă in decursul unor 48 de ore, nu va raspuns nimeni la cerere cu rezolvat, designerul sau moderatorul va inchide topic-ul.
7. Nu aveţi voie să faceţi double post sau sa grabiţi designeri gen " mai repede , dormiţi toţi? , se poate azi?!" , au şi ei o viaţă , nu pot face toate cererile o dată - se pedepseşte cu avertisment.
8. Fără creaţii facute "la mişto" in paint sau alte programe.Prin aceste creaţii il luaţi peste picior pe cel ce face o cerere si automat ve-ţi primi advertisment .
9. FARA sa furaţi creaţii, trebuie sa fie munca voastra proprie. Nu incalcaţi drepturi de copyright. Valabil si pentru cei ce fac cereri. Altfel veti fi acuzat de RIPPING si veti primi advertisment / ban .
10. Să aveţi minim 50 mesaje înainte de a face o cerere.
11. Puteti face o cerere o dată la 2 zile.
12. Nu aveti voie sa mai faceti o cerere daca aveti o cerere activă in momentul de fată.
13. Nu aveţi voie sa schimbaţi render-ul pe decursul cereri , decat dacă vă spune un designer aveti voie.
14. Dacă in decursul cereri nimeni nu va răspunde si topicul este mai vechi de 3 zile , el va fi inchis automat de un designer/moderator disponibil in acel moment.
16. Nu cereţi să vi se lucreze pe o imagine deja editată.
15. Atacati opinia persoanei , nu si persoana insăsi gen "nu gandesti daca tu poti zice ca creatia acea e frumoasa" .
InvaD3R
InvaD3R
Administrator

Mesaje : 38
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 33
Localizare : Milano

https://c-zone.catsboard.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum